Profil firmy DG Tip, spol. s r.o.

DG Tip, spol. s r.o. je ryze česká společnost, která se od svého založení specializuje na nákup a přímý dovoz reklamního zboží, jeho potisk a následný prodej.
 
Firma byla založena v roce 1991 v Brně, kde má své hlavní sídlo dodnes. V červnu 2005 se společnost přestěhovala do zcela nově vybudovaného areálu v Brně - Horních Heršpicích. Jeho součástí je tiskárna vybavená nejmodernějšími tiskařskými stroji pro všechny běžně používané technologie značení reklamních předmětů a také skladovací prostory, které nám umožňují rychlou a efektivní expedici zboží k našim zákazníkům.
 
Kromě svého sídla v Brně, odkud jsou expedovány všechny zakázky, má společnost své obchodní zastoupení v Plzni. Dceřiná společnost funguje také na Slovensku v Bratislavě.
 
Již od roku 1998 vydáváme pravidelně vlastní katalog DÁRKY, včetně vytištěných cen, jejichž platnost garantujeme po celou dobu platnosti katalogu. Reklamním agenturám můžeme nabídnout katalog v neutrální neoznačené verzi, případně s jejich vlastním přebalem a další personalizací. Mezi naše tradiční kolekce patří dárky GIFTS, BULLET-AVENUE, LABEL, TOP DÁRKY, TOPS, stejně jako psací potřeby Parker, Waterman a švýcarské nože VICTORINOX.
 
Významnou pozici mezi nabízeným zbožím má kolekce kalendářů, diářů a novoročenek. Pravidelně nabízíme v samostatném katalogu řadu titulů, z nichž většinu distribuujeme exkluzivně a vzhledem k velkým skladovým zásobám jsme schopni zabezpečit velice rychlé dodání ať už s potiskem či bez potisku.

Naše společnost funguje výhradně jako velkoobchod - zboží a služby prodáváme pouze podnikatelským subjektům s platným IČ.

Hlavním posláním společnosti DG Tip, spol s r.o. je především být dlouhodobě spolehlivým a korektním partnerem pro své zákazníky v oblasti dodávek reklamního zboží. 
 

Základní údaje:

Název společnosti: DG Tip, spol. s r.o.
Sídlo společnosti: K terminálu 2, 619 00 Brno
IČO: 41605403
DIČ: CZ41605403

Základní jmění: 25 000 000 Kč
Společnost zapsána v OR u KOS v Brně, oddíl C, vložka 2734 
Bankovní spojení: 2900031186/2010 - FIO banka, a.s.


Od 1.3.2017 je společnost DG Tip přihlášena k EET. Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.