Katalogy reklamních předmětů

Agenturní verze kataloguDÁRKY 23 
Náš vlastní katalog, který každoročně vydáváme již od roku 1997. Obsahuje kompletní nabídku reklamních předmětů od žhavých novinek po osvědčené evergreeny. Součástí tohoto katalogu je také kolekce Kalendáře, diáře, novoročenky. 

Vzhledem k častým výkyvům cen prosím považujte ceny vytištěné v katalogu za orientační. Aktuální ceny naleznete vždy na našem webu.

    |  neutrální verze pro agentury:    

TOP DÁRKY 23 
Představujeme Vám novou kolekci TOP DÁRKY 23, která obsahuje TOP předměty pro Vaši reklamu. V rámci této kolekce naleznete předměty zpracované do posledního detailu, a to včetně švýcarské značky SWISS PEAK, která Vám přináší zajímavé předměty nejen pro muže.

     

DÁRKY PROMO 2023 
Zcela nová a na českém trhu neokoukaná kolekce představuje oblíbené reklamní předměty jako jsou propisky, zápisníky, kancelářské potřeby, tašky nebo deštníky a levné rozdávací předměty. 
Všechny produkty vyhovují předpisům a požadavkům EU. Kolekce se zaměřuje také na moderní technologie, mezi jinými USB paměti, powerbanky, bezdrátové reproduktory nebo sluchátka. 
Sleduje nejnovější trendy v bezdrátovém nabíjení, cloudových úložištích nebo ochraně soukromí. Při tom všem myslí na životní prostředí a přináší mnoho ekologických reklamních předmětů ohleduplných k životnímu prostředí z recyklovaných materiálů, ekologické výroby nebo s vysokou životností. 

     |  neutrální verze pro agentury:    

HOUSE OF INSPIRATION 2023
Tradiční kolekce reklamních předmětů v novém pojetí od jednoho z předních světových distributorů, včetně široké nabídky textilu.

     

GIFTS 2023
Katalog GIFTS představuje širokou nabídku reklamních předmětů včetně textilu. Aktuální ceny najdete na našich webových stránkách v sekci ceníky. Rádi vám je zašleme i jako pdf soubor. Neutrální verze katalogu je bez uvedení adres a www stránek (vlastní kontakty lze dotisknout na zadní stranu obálky).

     |  neutrální verze pro agentury:    

LUXUSNÍ PSACÍ POTŘEBY 2022 - 2023
Katalog luxusních psacích potřeb představuje každoročně to nejlepší ze světa značek Parker, Waterman a Lamy. Nyní jsou v katalogu nově také oblíbené zápisníky Moleskine. Každá z těchto značek je skutečnou legendou a představuje originální modní doplněk či dárek, a to nejen pro Vás samotné či Vaše blízké, ale i pro Vaše obchodní partnery nebo zaměstanace. 

    |  neutrální verze pro agentury:    

TOPS 2023
Katalog s kompletní kolekcí reklamních předmětů, z něhož ty nejlepší najdete také v našem hlavním katalogu Dárky. Na více než 500 stranách naleznete spoustu inspirace na nové reklamní dárky.

KATALOG COOL 2023

Oblíbený katalog s kompletní kolekcí reklamních předmětů za atraktivní ceny.

   

Ceník potisků PDF    XLS