Katalogy reklamních předmětů

Agenturní verze kataloguDÁRKY 21 
Náš vlastní katalog, který každoročně vydáváme již od roku 1997. Obsahuje kompletní nabídku reklamních předmětů od žhavých novinek po osvědčené evergreeny. Součástí tohoto katalogu je také kolekce Kalendáře, diáře, novoročenky. 

    |  neutrální verze pro agentury:    

KALENDÁŘE, DIÁŘE, NOVOROČENKY 2021

Exkluzivní kolekce nástěnných a stolních kalendářů, diárů a novoročenek. Všechny tituly Vám rádi opatříme reklamním dotiskem. 

     |  neutrální verze pro agentury:    

VÁNOČNÍ KATALOGY 2020:
 

TOP DÁRKY 20 
Představujeme Vám novou kolekci TOP DÁRKY 20, která obsahuje TOP předměty pro Vaši reklamu. V rámci této kolekce naleznete předměty zpracované do posledního detailu, a to včetně švýcarské značky SWISS PEAK, která Vám přináší zajímavé předměty nejen pro muže.

     |  neutrální verze pro agentury:    

DÁRKY PROMO 2020 
Zcela nová a na českém trhu neokoukaná kolekce představuje oblíbené reklamní předměty jako jsou propisky, zápisníky, kancelářské potřeby, tašky nebo deštníky a levné rozdávací předměty. 
Všechny produkty vyhovují předpisům a požadavkům EU. Kolekce se zaměřuje také na moderní technologie, mezi jinými USB paměti, powerbanky, bezdrátové reproduktory nebo sluchátka. 
Sleduje nejnovější trendy v bezdrátovém nabíjení, cloudových úložištích nebo ochraně soukromí. Při tom všem myslí na životní prostředí a přináší mnoho ekologických reklamních předmětů ohleduplných k životnímu prostředí z recyklovaných materiálů, ekologické výroby nebo s vysokou životností. 

     |  neutrální verze pro agentury:    

ENJOY 2020
Tradiční kolekce reklamních předmětů od jednoho z předních světových distributorů je nyní k dispozici v samostatném katalogu zahrnujícím nabídku kolekce AVENUE, BULLET a textil LABEL.
Katalog je v českém jazyce a obsahuje orientační ceny v CZK a EUR, aktuální ceny zboží naleznete na našem webu. Neutrální verze katalogů jsou bez uvedení adres a www stránek.

     |  neutrální verze pro agentury:    

GIFTS 2020, CZ s cenami
Katalog GIFTS představuje širokou nabídku reklamních předmětů včetně textilu. Součástí katalogu je jmenný i číselný index, samozřejmostí jsou i informace o technologiích potisku. Novinky jsou označeny oranžovou tečkou u kódu. Katalog obsahuje popisy zboží v češtině a orientační ceny u každé položky v CZK a EUR. Aktuální ceny najdete na našich webových stránkách v sekci ceníky. Rádi vám je zašleme i jako pdf soubor. Neutrální verze katalogu je bez uvedení adres a www stránek (vlastní kontakty lze dotisknout na zadní stranu obálky).

     |  neutrální verze pro agentury:    

LUXUSNÍ PSACÍ POTŘEBY 2020
Katalog luxusních psacích potřeb představuje každoročně to nejlepší ze světa značek Parker, Waterman a Lamy. Nyní jsou v katalogu nově také oblíbené zápisníky Moleskine. Každá z těchto značek je skutečnou legendou a představuje originální modní doplněk či dárek, a to nejen pro Vás samotné či Vaše blízké, ale i pro Vaše obchodní partnery nebo zaměstanace. 

    |  neutrální verze pro agentury:    

TOPS 2020
Katalog s kompletní kolekcí reklamních předmětů, z něhož ty nejlepší najdete také v našem hlavním katalogu Dárky. Na více než 500 stranách naleznete spoustu inspirace na nové reklamní dárky.

   

COOL 2020

Oblíbený katalog s kompletní kolekcí reklamních předmětů za atraktivní ceny.

   

Ceník potisků 

Neutrální ceník potisků pro reklamní agentury 

Provozovatel tohoto webu jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu soubory cookies pro zlepšování prostředí webových stránek, pro analytické účely a pro cílenou reklamu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací