Katalogy reklamních předmětů

Agenturní verze kataloguDÁRKY 24 
Náš vlastní katalog, který každoročně vydáváme již od roku 1997. Obsahuje kompletní nabídku reklamních předmětů od žhavých novinek po osvědčené evergreeny. Součástí tohoto katalogu je také kolekce Kalendáře, diáře, novoročenky. 

Vzhledem k častým výkyvům cen prosím považujte ceny vytištěné v katalogu za orientační. Aktuální ceny naleznete vždy na našem webu.

    |  neutrální verze pro agentury:    

KALENDÁŘE, DIÁŘE A NOVOROČENKY 2025 
Exkluzivní kolekce nástěnných kalendářů, diářů a novoročenek, které jinde nenajdete. Rok co rok pro vás vybíráme ty nejlepší tituly kalendářů, které mají ideální plochu pro umístění vašeho loga a zákazníkům se tak můžete připomínat řadu měsíců. Spousta z nás stále nedá dopustit na klasické diáře, které jsou skvělým dárkem na přelomu roku. Drobná rada na závěr, nákup tohoto sezónního zboží nenechávejte na poslední chvíli - možná už nebude.

     

TOP DÁRKY 24 
Představujeme Vám novou kolekci TOP DÁRKY 24, která obsahuje TOP předměty pro Vaši reklamu. V rámci této kolekce naleznete předměty zpracované do posledního detailu, a to včetně švýcarské značky SWISS PEAK, která Vám přináší zajímavé předměty nejen pro muže.

     

DÁRKY PROMO 2024 
Zcela nová a na českém trhu neokoukaná kolekce představuje oblíbené reklamní předměty jako jsou propisky, zápisníky, kancelářské potřeby, tašky nebo deštníky a levné rozdávací předměty. 
Všechny produkty vyhovují předpisům a požadavkům EU. Kolekce se zaměřuje také na moderní technologie, mezi jinými USB paměti, powerbanky, bezdrátové reproduktory nebo sluchátka. 
Sleduje nejnovější trendy v bezdrátovém nabíjení, cloudových úložištích nebo ochraně soukromí. Při tom všem myslí na životní prostředí a přináší mnoho ekologických reklamních předmětů ohleduplných k životnímu prostředí z recyklovaných materiálů, ekologické výroby nebo s vysokou životností. 

     |  neutrální verze pro agentury:    

INSPIRATION GUIDE 2024
Tradiční kolekce reklamních předmětů v novém pojetí od jednoho z předních světových distributorů, včetně široké nabídky textilu.

     

GIFTS 2024
Katalog GIFTS představuje širokou nabídku reklamních předmětů včetně textilu. Neutrální verze katalogu je bez uvedení adres a www stránek (vlastní kontakty lze dotisknout na zadní stranu obálky).

   |  neutrální verze pro agentury:    

LUXUSNÍ PSACÍ POTŘEBY 2023 - 2024
Katalog luxusních psacích potřeb představuje každoročně to nejlepší ze světa značek Parker, Waterman a Lamy. Nyní jsou v katalogu nově také oblíbené zápisníky Moleskine. Každá z těchto značek je skutečnou legendou a představuje originální modní doplněk či dárek, a to nejen pro Vás samotné či Vaše blízké, ale i pro Vaše obchodní partnery nebo zaměstanace. 

    |  neutrální verze pro agentury:    

TOPS 2024
Katalog s kompletní kolekcí reklamních předmětů, z něhož ty nejlepší najdete také v našem hlavním katalogu Dárky. Na více než 500 stranách naleznete spoustu inspirace na nové reklamní dárky.

KATALOG COOL 2024

Oblíbený katalog s kompletní kolekcí reklamních předmětů za atraktivní ceny.

   

KATALOG VICTORINOX 2024

Katalog originálních švýcarských armádních nožů, nožů do kuchyně a dalších firemních dárků.

    

Ceník potisků PDF    XLS