Volné pracovní pozice

Jsme silná a úspěšná společnost zabývající se prodejem a tiskem reklamních předmětů. Na českém trhu působíme od roku 1991, ale neustále pracujeme na našem zdokonalováním. Nebojíme se nových projektů a naším cílem je být kvalitním partnerem a dodavatelem reklamního zboží.

VOLNÉ POZICE:

Jsi komunikativní, máš prozákaznický přístup a pracuješ tak, aby za tebou byly vidět výsledky? Přidej se k nám.
Do naší brněnské centrály k sobě hledáme parťáka na pozici OBCHODNÍ REFERENT (KA) / BACK OFFICE. Jedná se výhradně o kancelářskou práci v našem moderním firemním prostředí. Náplní Tvé práce bude vyřizování zakázek, vnitrofiremní komunikace a především jednání se zákazníky. Práce je vhodná i pro šikovné absolventy střední či vysoké školy, zkušenost s prací v obchodní firmě nebo administrativě výhodou.

Jaká je náplň práce?
• získávání zakázek a zpracování nabídek
• potvrzování objednávek
• realizace obchodních případů v systému HELIOS
• komunikace s klienty

Co požadujeme?
• min. SŠ vzdělání s maturitou
• dobrá znalost práce na PC (MS Office)
• samostatný, zodpovědný a proaktivní přístup
• příjemné vystupování
• trestní bezúhonnost
• znalost AJ výhodou-není nutností
• práce v systému Helios výhodou, nikoliv podmínkou

Co nabízíme?
• práci na hlavní pracovní poměr
• pracovní doba 8.00 h – 16.30 h
• příjemné a přátelské prostředí v menším kolektivu společnosti v Brně - Horních Heršpicích nedaleko autobusové zastávky MHD
• parkování před budovou
• práci se zajímavým portfoliem produktů
• zaměstnanecké slevy na naše nabízené zboží
• klimatizované a moderní kancelářské prostory
• po 1 roce příspěvek na penzijní připojištění a 3 dny zdravotního volna (sick day)
• motivační prémie

Typ pracovního poměru: plný úvazek

Termín nástupu: únor 2021, příp. dle dohody

Nabízený plat: 24.000 Kč nástupní plat + 3.000 osobní ohodnocení

Kontaktní informace:
Kontaktní osoba: Hana Mezenyi, tel. 516 101 105, Adresa: K Terminálu 2, 619 00 Brno
Životopis s úvodním dopisem zasílejte emailem na sekretariat@dgtip.cz

Těšíme se.

Nenašli jste zde pracovní pozici, která by Vám seděla? Nevadí! Pokud jste pracovití, svědomití a máte zájem o zaměstnání v moderní a stabilní společnosti, zašlete nám svůj životopis na sekretariat@dgtip.cz - třeba ještě nevíme, že hledáme právě Vás:)