Tisk a ražba zdarma - kalendáře a diáře

Nová kolekce kalendářů, diářů a novoročenek pro rok 2020 je hotová a jednotlivé tituly postupně naskladňujeme.
Kompletní nabídku si můžete prohlédnout ZDE, případně je Vám k dispozici elektronický katalog. 

Tato kolekce bude také zahrnuta v novém tištěném katalogu DÁRKY 20, který vydáme na konci července s platností od 1.8.2019.

Na celé prázdniny jsme pro Vás připravili akci  "POTISK A RAŽBA ZDARMA"
 

Speciální nabídka se vztahuje na potisk jednou barvou sítotiskem či tampoprintem, nebo horkou ražbu. Zaplatíte pouze technickou přípravu tisku či výrobu raznice a seřizování stroje. V případě vícebarevného tisku účtujeme druhou barvu jako první, třetí barvu jako druhou atd. Nabídka se nevztahuje na plnobarevný tisk.

Speciální nabídka TISK A RAŽBA ZDARMA se vztahuje pouze na naše kalendáře a diáře z kolekce Kalendáře a diáře 2020 a je časově omezena od 1. 7. 2019 do 31. 8. 2019.

Akce platí pro potisk a ražbu kalendářů a diářů objednaných od 1.7. do 31.8.2019, při současném zahájení zpracování zakázky do 4.9.2019 (tedy v případě schválení korektury a úhrady případné zálohové platby do 4.9.)

Neutrální leták akce pro reklamní agentury je ke stažení ZDE.

Provozovatel tohoto webu jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu soubory cookies pro zlepšování prostředí webových stránek, pro analytické účely a pro cílenou reklamu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací