Zákazník: nepřihlášen
Nabídka zboží
Novinky a speciální na...
Kalendáře, diáře, nov...
Psací potřeby
Kancelář
Elektronika a přísluše...
Nože, nářadí, outdoor,...
Drobné dárky
Textil
Tašky, peněženky, deš...
Domácí potřeby a hrnky
Krása, zdraví, osobní ...
Výprodej
Vyprodané položky

Objednání katalogu

DG TIP katalog DÁRKY 18 zdarma - KAT D18DG
DÁRKY 18 - český katalog, který vydáváme již od roku 1997. Platnost katalogu: od 1.8.2017 do vydání dalšího katalogu DÁRKY, tj. přibližně 31.7.2018.
Vychází koncem července 2017 s platností od 1.8.2017. Ceny jsou uvedeny přímo u zboží. Najdete zde i ceny veškerého potisku, přehledný obsah a číselný index.
Jeden kus katalogu Dárky 18 s logem DG Tip Vám rádi zašleme zdarma. Agentury mají možnost si zakoupit neutrální verze katalogů pro práci se svými klienty pod kódem KAT D18N.
1 ks ZDARMA
 

Katalog DÁRKY 18, agenturní verze - KAT D18N
Neutrální verze katalogu DÁRKY 18, který vydáváme již od roku 1997, je určena pro reklamní agentury a obchodníky, prodávající naše zboží konečným klientům.
Agenturní verze neobsahuje naši adresu a kontakty, na 4. straně obálky je prostor pro dotisk adresy prodejce (v rozměru max. 160x65 mm).
Katalogy s vlastní obálkou bylo možné objednat do uzávěrky - 10.5.2017, přičemž tisková data bylo možné dodat do 9.6.2017. Minimální množství katalogů s vlastní obálkou je 200 ks.
Ceny jsou uvedeny přímo u zboží, najdete zde i ceny veškerého potisku, přehledný obsah a jmenný i číselný index.
Platnost katalogu je přibližně od 1.8.2017 do 31.7.2018.
  65,00 Kč  
 

Katalog BULLET/AVENUE 2017-2v1, CZ s cenami - KAT BUL/AVE17N
Tradiční kolekce reklamních předmětů je nyní k dispozici v samostatném katalogu zahrnujícím nabídku AVENUE a BULLET (každá nabídka z jedné strany katalogu).
Katalogy jsou v českém jazyce a obsahují orientační ceny v CZK a EUR, aktuální ceny zboží naleznete na našem webu. Neutrální verze katalogů jsou bez uvedení adres a www stránek.
Katalog AVENUE 2017 - to je 302 stran pečlivého výběru luxusnějších netextilních dárků včetně přehledně označených novinek známých a osvědčených značek, jako je například Ogio, Ifidelity, Season, Balmain, Dunlop, Elevate, Jamie Oliver, Marksman,
Elleven, Go travel, STAC nebo Slazenger.
Katalog BULLET 2017 má rozsah 336 stran, na kterých si můžete vybrat z nejpopulárnějších, nejoblíbenějších a nejprodávanějších cenově atraktivních reklamních předmětů pro každou příležitost.  32,00 Kč  
 

Vánoční katalog BULLET/AVENUE/LABEL 2017 - KAT EOY17
Vánoční nabídka kolekcí Bullet/Avenue/Label je obsažena v jednom společném tištěném katalogu END OF YEAR 2017, který obsahuje vánoční nabídku na 51 stranách.
Katalog je v angličtině bez cen. Přesné prodejní ceny naleznete na našich webových stranákách.
Veškeré nejen vánoční předměty naleznete také na našem webu. V sekci Ceníky/katalogy jsou k dispozici katalogy v elektronické formě.  25,00 Kč  
 

Katalog Parker Waterman Lamy 2017 - KAT FD17
Katalog LUXUSNÍ DÁRKY 2017 nabízí ucelenou kolekci značkových per PARKER, WATERMAN, LAMY.
V letošním roce přináší naprostou inovaci v řadách PARKER JOTTER, IM a URBAN, a to jak nový design per, nová balení i nové barvy.
Katalog je ve formátu A4, má 100 stran a je v českém jazyce s uvedením doporučených prodejních cen bez DPH. Doporučené ceny jsou uvedeny přímo v katalogu, na našem webu z nich můžete získat zajímavé slevy podle počtu odebíraných kusů.
Rádi Vám zašleme 1 ks katalogu (pro reklamní agentury v neutrálním provedení).
Platnost katalogu je od 1.7.2017 do března 2018.
1 ks ZDARMA
 

Katalog GIFTS 2017, CZ verze s cenami - KAT GIFTS17N
Katalog GIFTS představuje na 432 stranách širokou nabídku reklamních předmětů včetně textilu. Součástí katalogu je jmenný i číselný index, samozřejmostí jsou i informace o technologiích potisku. Novinky jsou označeny oranžovou tečkou u kódu.
Katalog obsahuje popisy zboží v češtině a orientační ceny u každé položky v CZK a EUR. Aktuální ceny najdete na našich webových stránkách v sekci ceníky. Rádi vám je zašleme i jako pdf soubor.
Neutrální verze katalogu je bez uvedení adres a www stránek (vlastní kontakty lze dotisknout na zadní stranu obálky).


  68,00 Kč  
 

Vánoční katalog Gifts MORE THAN CHRISTMAX 2017 - KAT CH17
Obsáhlá vánoční nabídka kolekce GIFTS soustředěná do katalogu MORE THAN CHRISTMAS o 120 stranách v české verzi.
Všechny možné i nemožné vánoční reklamní předměty pohromadě, včetně mnoha novinek. Katalog obsahuje popisy zboží v češtině, obsahuje také orientační ceny v CZK (i EUR), přesné ceny, včetně množstevních slev naleznete přímo na našem webu,
kde naleznete také veškeré vánoční předměty. V sekci ceníky/katalogy je k dispozici katalog v elektronické formě.
Neutrální verze bez uvedení adres a www stránek.


  48,00 Kč  
 

Katalog LABEL-TEXTIL 2017, CZ verze s cenami - KAT LAB17N
Katalog LABEL 2017 představuje nabídku kvalitního reklamního textilu, čepic a klobouků. Na 263 stránkách naleznete kolekci sportovního textilu SLAZENGER a řadu ELEVATE včetně nových modelů a barev.
Katalogy jsou v českém jazyce a obsahují orientační ceny v CZK a EUR. Aktuální ceny zboží naleznete na našem webu. Neutrální verze katalogů jsou bez uvedení adres a www stránek.
V katalogu jsou uvedeny tabulky velikostí a informace o typech střihů textilu. U řady položek je možno na našem webu shlédnout video s podrobnějším zobrazením zajímavých detailů jednotlivých druhů textilu.


  32,00 Kč  
 

Vánoční nabídka Parker-Waterman-Lamy 2017 - KAT VN17
Katalog zahrnuje speciální vánoční nabídku psacích potřeb značek PARKER-WATERMAN-LAMY pro období od 1.9.2017 do 31.12.2017 nebo do vyčerpání zásob.
Katalog zahrnuje novinky určené speciálně pro předvánoční trh, např. pera Lamy Logo a Parker Urban v dárkové sadě se zápisníkem zdarma a mnoho dalších vánočních produktů.
První cena je zobrazena u každého produktu, výrazné množstevní slevy naleznete u jednotlivých položek na našem webu.
Veškeré předměty této vánoční nabídky naleznete na našem webu. V sekci ceníky/katalogy je k dispozici katalog v elektronické formě.1 ks ZDARMA


Pokud jste již našim registrovaným zákazníkem, prosím přihlaste se. Vaše údaje budou doplněny automaticky.

Firma
Název:  
IČO:    
DIČ:

Adresa
Ulice a číslo:  
Město:  
PSČ:  

Kontaktní osoba
Titul:
Jméno:  
Příjmení:  
Telefon:  
Email:    

Poznámka:
Souhlasím se zasíláním obchodních sdělení  
(bez tohoto souhlasu nemůžeme bohužel vyřídit Vaši objednávku katalogu)

Zaškrtnutím políčka "Souhlasím se zasíláním obchodních sdělení" vyjadřuji svůj souhlas se zasíláním obchodních sdělení firmy DG Tip, spol. s r.o. v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. O některých službách informační společnosti.

Programmed By E Linkx, a.s. Copyright © 2003-2017 DG Tip, spol. s r.o.