Zákazník: nepřihlášen
Nabídka zboží
Novinky a speciální na...
Kalendáře, diáře, nov...
Psací potřeby
Kancelář
Elektronika a přísluše...
Nože, nářadí, outdoor,...
Drobné dárky
Textil
Tašky, peněženky, deš...
Domácí potřeby a hrnky
Krása, zdraví, osobní ...
Výprodej
Vyprodané položky

jsme na Facebooku
Komunikujte s námi i na FacebookuProdáváme značky

BALMAIN PARIS - rozsáhlá kolekce francouzských dárků

BEST IN TOWN - značka vysoce kvalitního textilu

BOSCH - značkové nářadí pro domácí kutily

CASE LOGIC foto-audio-video-computer-travel bags

CENTRIXX - kolekce značkových cestovních doplňků

CLIKCLAK francouzské bonbóny v kovovém boxu

CROSSING - outdoorové nezbytnosti, nyní i jako dárky

DUNLOP - značkové nářadí a potřeby pro motoristy

ETC - značkové hodinky od European Time Company

JAMIE OLIVER: značková kolekce světoznámého kuchaře

KEN HOM inspirace tradiční čínskou kuchyní

LAGUIOLE: kvalitní servírovací či jídelní sety

LAMY německé psací potřeby, plné čistých linií

MARKSMAN, značková kolekce designového zboží

ORIENT-EXPRESS - luxusní doplňky pro cestování

PARKER - známá značka kvalitních psacích potřeb

PAUL BOCUSE - značkový design slavného šéfkuchaře

Značkové luxusní kožené aktovky PIERRE CARDIN

QUILL - firemní značková pera s doživotní zárukou

ROTRING - tradiční německé psací potřeby

SAMSONITE - světová kolekce cestovních doplňků

Scripto - původně americká značka ekonomických psacích potřeb

SILVER MATCH značkové zapalovače

SLAZENGER - celosvětově známá sportovní značka

retro styl slavného letounu SPIRIT OF SAINT LOUIS

TODO MODO - italské papírové osušky a reklamní kapesníčky

TRENDLINE značková kolekce trendového zboží

US BASIC značkový sportovní textil a čepice

VICTORINOX značkové švýcarské nože a doplňky

WATERMAN francouzské značkové psací potřeby

WENGER - osvědčená švýcarská kvalita

FARE - značkové deštníky

Zakládající člen A3DR
(1996-2007)

Člen mezinárodní asociace

PSI

ePoptávka certifikát

TOPlist

Reklamní předměty

Únorová akce: 50%+15% sleva na vybrané zboží s potiskem 01.02.2018

Akce_potisku

Objednejte vybraná pera či svítilny s tamponovým potiskem a máte POTISK ZA POLOVIC a navíc získáte 15% SLEVU NA ZBOŽÍ!
Platnost akce je od 1.2. do 28.2.2018 (při současném schválení korektury max. do 5.3.2018 a připsání zálohové platby do termínu splatnosti). Nabídka se vztahuje na zakoupení zboží uvedeného v letáku s tamponovým potiskem, a to do vyčerpání aktuálních skladových zásob. Nevztahuje se na nákup zboží bez potisku. Bližší podrobnosti s vyobrazením produktů zařazených do akce naleznete v akčním letáku, ve kterém jsou uvedeny jak akční ceny zboží, tak potisku po 50% slevě.

Přehled per a svítilen zařazených do akce naleznete ZDE.

Reklamním agenturám poskytujeme jejich slevu na zboží + potisk i z těchto akčních cen, k dispozici je také akční pdf leták v neutrálním provedení.

VELKÝ PŘEDVÁNOČNÍ VÝPRODEJ 26.10.2017

Vyprodej

Nově jsme pro vás výrazně snížili cenu u mnoha položek reklamního a dárkového zboží, a to až na polovinu jejich původní ceny. Jedná se o položky, které nejsou součástí našeho hlavního katalogu DÁRKY 18. Výběr z nově zlevněných položek si pohodlně můžete prohlédnout ZDE.

Zlevněné zboží naleznete v jednotlivých kategoriích sekce VÝPRODEJE SE SLEVOU:
akce ERGA textil za polovic / vše do 5 Kč5 - 10 Kč / 10 - 20 Kč / 20 - 50 Kč 50 - 100 Kč / 100 - 200 Kč / vše nad 200 Kč poslední kus za polovic / výprodej novoročenek

Akční ceny jsou konečné, platí pouze do vyprodání zásob a nevztahují se na ně už žádné další rabaty či bonusy.

PŘEDVÁNOČNÍ VÝPRODEJ tak doplňuje naši vánoční nabídku, kterou naleznete v kategorii Předměty s vánoční tématikou, či vánoční tipy a také naši kolekci Kalendáře, diáře a novoročenky.

NOVÉ VÁNOČNÍ KOLEKCE 2017 03.10.2017

Pro nadcházející předvánoční období jsme pro Vás připravili nabídku vánočních dárků a reklamních předmětů, které naleznete ve specializovaných vánočních katalozích:  

Pro reklamní agentury jsou elektronické katalogy včetně pdf ceníků připraveny v neutrální formě.

Předměty ze všech vánočních kolekcí naleznete v našem e-shopu, pro pohodlné objednávání jsme pro Vás připravili výběr z Předmětů s vánoční tématikou.

Nové vánoční kolekce katalogů More than Christmas (Gifts) a End Of Year (Bullet/Avenue/Label) doprovází i nové ceníky těchto kolekcí, které si můžete stáhnout v pdf formátu pod jednotlivými elektronickými katalogy. V katalogu More Than Christmas a Luxusní dárky jsou uvedeny orientační prodejní ceny, přesné ceny naleznete na našem webu, včetně výrazných množstevních slev.

Pro pohodlný výběr předvánočních dárků pro své přátele a obchodní partnery jsme Vám připravili leták VÁNOČNÍ TIPY, který je pro potřeby reklamních agentur také v neutrální verzi.

Nový katalog DÁRKY 18 01.08.2017

 

Náš hlavní katalog DÁRKY 18 je hotov a v těchto dnech probíhá jeho distribuce všem našim zákazníkům. Pokud máte zájem o tištěnou formu katalogu DÁRKY 18, klikněte ZDE.

Připravili jsme pro Vás mnoho novinek, jako například pera ATUL PLUSGALAantistresové fidget spinnery, řada novinek u per PARKER, parkovací hodiny, mycí autohouby či pohankové polštářky. Mezi fitness výrobky naleznete nové mikrovláknové ručníky/osušky, u reklamního textilu nabízíme nově za super cenu softshellové bundy PERFECTA, promo větrovky, elegantní melange polokošile a řadu dalších zajímavých položek. V rámci kolekce kalendářů naleznete taktéž řadu zcela nových titulů.

PLATNOST NOVÉHO KATALOGU A JEHO NOVÝCH CEN JE OD 1. SRPNA 2017, a to včetně cen potisků, kde došlo k mírným úpravám. Elektronickou verzi jsme kromě PDF katalogu připravili také ve Flash verzi.
Pro reklamní agentury jsou samozřejmě k dispozici neutrální elektronické verze katalogů, u Flash verze i s možností stažení a umístění na vlastní web.

Současně probíhá časově omezená akce „POTISK A RAŽBA ZDARMA“. Podrobnosti akce najdete v tomto letáku, který je pro potřeby reklamních agentur připraven také v neutrálním provedení a který tak mohou poslat obratem svým obchodním partnerům. Akce platí pro potisk a ražbu kalendářů a diářů objednaných od 1. 7. do 31. 8. 2017, při současném zahájení zpracování zakázky do 8. 9. 2017 (tedy v případě schválení korektury a úhrady případné zálohové platby do 8. 9. 2017).

KALENDÁŘE-DIÁŘE-NOVOROČENKY pro rok 2018 již v prodeji 15.06.2017

KDN18

Představujeme vám novou nabídku kalendářů, diářů a novoročenek pro rok 2018. 

Nabízíme Vám řadu novinek naší vlastní produkce, které zakoupíte pouze u nás, například sportovní nástěnný kalendář MOTORSPORT, relaxační ZEN, kalendář přírody KOUZELNÝ LES či panoramatický kalendář PANORAMA 360°, který vás interaktivně provede místy na fotografiích.  Mezi stolními kalendáři přinášíme nově obrázkové tituly NA CESTÁCH SVĚTEM a LOVU ZDAR
Celou řadu novinek naleznete také mezi novoročenkami, po úspěšné loňské premiéře vám opět přinášíme oblíbené krabice na 1 či 2 láhve vína s laserovým výřezem vánočního motivu a loga klienta
Jako obvykle dodáváme naprostou většinu nástěnných kalendářů s horní laší, která je ideálním prostorem pro umístění reklamního loga, některé tituly jsou však dodávány s vazbou na spirále a prodlouženými zády.

V kolekci diářů naleznete i letos diáře MANAGER v šesti barvách, diáře TOP MANAGER a PREMIER jsou dostupné ve třech barevných variantách.

Kompletní sortiment je možné již nyní objednávat v našem e-shopu, kde si můžete prohlédnout také všechny listy nástěnných kalendářů a kde také můžete objednat i kalendáře ve slovenské verzi.

Pro pohodlné prohlížení ucelené nabídky jsme pro vás připravili elektronické verze katalogu,  kdy si katalog můžete stáhnout jak v pdf, tak i ve Flash verzi. Obě verze elektronického katalogu jsou k dispozici pro reklamní agentury také v neutrálním provedení.

Nabídka kalendářů, diářů a novoročenek bude také součástí našeho hlavního tištěného katalogu DÁRKY 18, který vyjde v závěru července 2017.  

Nové kolekce 2017 20.02.2017

Představujeme Vám nové katalogy našich kolekcí GIFTS a IMAGINE, které obsahují mnoho zajímavých novinek.

  • GIFTS 2017 - oblíbená kolekce reklamních předmětů, novinky jsou k dispozici zde.

Kolekce Imagine disponuje dvěma tištěnými i elektronickými katalogy-jeden s kolekcí BULLET z jedné strany, z druhé strany s kolekcí AVENUE. Druhý katalog - LABEL - představuje textilní kolekce známých značek ELEVATE & SLAZENGER:

  • AVENUE 2017 sortiment luxusnějších předmětů, novinky naleznete zde
  • BULLET 201– nejpopulárnější a nejrozšířenější reklamní předměty, novinky naleznete zde
  • LABEL 2017    – textilní kolekce značek Slazenger a Elevate, novinky naleznete zde.

Katalogy GIFTS i IMAGINE (Bullet/Avenue+Label) jsou k dispozici v české verzi s uvedenými orientačními cenami v Kč (a EUR). Prodejní ceny s výraznými množstevními slevami naleznete na našem webu u jednotlivých položek.

S novými katalogy vstoupily v platnost také nové ceníky těchto kolekcí (nejedná se o zboží zařazené do katalogu DÁRKY 17), pdf ceníky si můžete stáhnout na našem webu pod jednotlivými elektronickými katalogy. Nové ceny má také kolekce PiCOWORLD.
Elektronické katalogy všech kolekcí jsou k dispozici jak ve verzi pdf, tak v Adobe Flash, pro reklamní agentury jsme připravili jejich neutrální verze, s možností stažení a umístění na vlastní web, včetně neutrálních verzí pdf ceníků.
Katalogy v tištěné formě je možné objednat na specializované stránce Objednávka katalogů.  

Změna bankovního spojení 09.01.2017

Vážení obchodní přátelé,
dovolíme si Vás informovat o změně bankovního účtu. Původní účet u Citibank je nahrazen novým bankovním účtem pro tuzemské platby vedeným u Fio banky, a.s., číslo nového účtu je 2900031186/2010. Žádáme Vás tímto, abyste vaše platby s okamžitou platností směřovali výhradně na tento nový účet.

28.2.2017 bude původní bankovní účet zcela zrušen a případné platby budou automaticky vraceny klientům zpět.
Děkujeme za pochopení.

Reflexní a bezpečnostní produkty 18.03.2016

Reflexni_darky

Připravili jsme pro Vás  výběr REFLEXNÍCH A BEZPEČNOSTNÍCH PRODUKTŮ z naší kolekce. Věříme, že tato nabídka pomůže Vám i Vašim klientům při výběru dárků a předmětů, které jsou nezbytné pro zvýšení bezpečnosti nejen dětí, chodců, cyklistů či řidičů. PDF leták je k dispozici ZDEceny v letáku jsou uvedeny bez DPH a PHE.

Širší nabídku naleznete přímo na našem webu v sekci Novinky/Reflexní a bezpečnostní předměty, případně také v našem katalogu DÁRKY 16, který si můžete vyžádat zde.

Pro účely reklamních agentur je leták k dispozici také v neutrální formě, agentury jej mohou tak zcela jednoduše obratem zaslat svým klientům. Z uvedených cen jsou reklamním agenturám poskytovány jejich standardní agenturní slevy.

1. března 2015 vychází nový katalog PiCOWORLD´15 01.03.2015

Nové katalogy Picoworld´15

V těchto dnech je doručován do Vašich poštovních schránek nový katalog PiCOWORLD’15. Pokud jej ještě nemáte, můžete si vyžádat jeho bezplatné zaslání prostřednictvím našich obchodníků či našeho webu.

    • jedná se o jediné vydání katalogu této kolekce na našem trhu v češtině
    • přehled celé kolekce naleznete na našem webu
    • novinky naleznete ZDE

Nové kolekce přináší nové ceny, které platí od 1. 3. 2015. Nové ceny platí i pro zboží, které je součástí hlavního katalogu DÁRKY 15. Elektronické katalogy i ceníky výše uvedených kolekcí jsou k dispozici na našem webu v sekci Ceníky|Katalogy.

Pro reklamní agentury jsou k dispozici neutrální pdf ceníky i elektronické katalogy v pdf a Adobe Flash (katalogy v této verzi si můžete také stáhnout a uložit na své webové stránky).  Pro objednání neutrálních tištěných katalogů PiCOWORLD´15 je možné využít akce KATALOGY ZDARMA!!!

Reklamní předměty a dárky v naší nabídce 19.02.2018

batohy bonbóny bundy butylky čaje čepice dárky pro děti deštníky diáře grilování hrnky hry kalendáře kalkulačky klíčenky laser LED novoročenky peněženky polokošile přívěsek ražba ručníky sítotisk sudoku tampoprint tašky teploměr textil titanové nádobí transfer trička USB flash velkoobchod reklamní předměty větrovky víno výšivka zboží s potiskem žetony a další reklamní předměty.
ARCO, BALMAIN, BEST IN TOWNBOSCH, CASE LOGIC, CENTRIXX, CLIKCLAK, COLE & MASON, CROSSINGDUNLOP, ERGAGREEN CONCEPTJAMIE OLIVER, KEN HOM, LAGUIOLE, LAMY, LIPTONMARKSMAN, MCFORSUM, NUANCE, ORIENT-EXPRESS, PARKER, PAUL BOCUSE, PGA TOUR, PICKWICK, PIERRE CARDINQUILL, SPIRIT OF SAINT LOUIS, ROTRING, SAMSONITE, SCRIPTO, SENZ, SILVER MATCH, SLAZENGER, SMILEY, TEEKANE, TIN TIN, TRENDLINE, US BASIC, VICTORINOX, VINUM MORAVICUM, WATERMAN, WENGER


Objednávka katalogů

Katalogy 2018


Programmed By E Linkx, a.s. Copyright © 2003-2018 DG Tip, spol. s r.o.